Masownica Masimex 500
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1500 mm |
| Szerokość | 950 mm |
| Długość | 1700 mm |
| Pojemność | 500 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Zawór napowietrzający beczkę | Tak, zawór ręczny |
Zapytaj o to urządzenie
