Kuter Laska KU 130
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kutry masarskie |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 1600 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 61 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Typ kutra | Kuter misowy |
| Wykonanie kutra | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wykonanie misy kutra | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Pojemność misy | 130 l |
| Ilość noży na głowicy | 6 szt. |
Zapytaj o to urządzenie
