Krajalnica wielonożowa Franz Nahrungsmittelmac MST91/400
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 3200 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary komory | 375 mm x 100 mm mm |
Opis
W zestawie dodatkowe głowice tnące:
(2x) 15 mm, (2x) 10 mm, (1x) 5 mm.
Zapytaj o to urządzenie
