Krajalnica Urschel GRL
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 1600 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,5 kW |
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
