Krajalnica Treif Puma 1943
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1650 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Długość | 2650 mm |
| Waga | 305 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3.4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Wymiary komory | 200 x 200 x 1000 mm |
Zapytaj o to urządzenie
