Krajalnica Treif CE 1100 EB
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1750 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 2500 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3,4 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary komory | 220 x 240 mm |
Zapytaj o to urządzenie
