Kosz zasypowy do separatora Baader 1996
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Inne maszyny |
| Rodzaj | Inne maszyny masarskie |
| Wysokość | 2100 mm |
| Szerokość | 1150 mm |
| Długość | 900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 2,3 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
