Kostkownica / krajalnica Urschel RA-D
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kostkownice |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 1150 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 3.7 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zestaw noży tnących w komplecie | 4 / 8 mm |
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
