Kostkownica / krajalnica Kronen KUJ-7
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kostkownice |
| Wysokość | 1750 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Długość | 1050 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Moc całkowita | 1.1 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zestaw noży tnących w komplecie | 20 / 15 / 5 mm |
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
