Kostkarka do lodu Master Frost C-2800
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Chłodnictwo |
| Rodzaj | Wytwornice lodu |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Moc całkowita | 2.7 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wydajność | 280 kg/doba |
Opis
Master Frost C-2800 to wydajna kostkarka do lodu osiągająca produktywność 280kg/dobę.
Zasilana elektrycznie pracuje z mocą 2.7 kW. Kostkarka ma wbudowany pojemnik do przechowywania lodu o pojemności 120-140 kg. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej.
Specyfikacja:
Producent: MASTER FROST
Model: C-2800
Typ: Wytwornica lodu
Wymiary: 1400 x 800 x 900 ( mm )
Zasilanie: Elektryczne
Moc: 2.7 kW
Wydajność: 280 kg/doba
Pojemność schowka: 120-140 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Zapytaj o to urządzenie
