Kompresor śrubowy Atmos SE 270
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Inne maszyny |
| Rodzaj | Inne maszyny masarskie |
| Wysokość | 1230 mm |
| Szerokość | 980 mm |
| Długość | 1330 mm |
| Waga | 820 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 31,1 kW |
Opis
Kompresor śrubowy Atmos SE 270,
400 V,
31,1 kW
8 bar
4,47 m3/min
Zapytaj o to urządzenie
