Komora wędzarniczo-parzelnicza Autotherm
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Komory wędzarniczo-parzelnicze |
| Wysokość | 2800 mm |
| Szerokość | 1600 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie komory | Parowe |
| Typ dymogeneratora | Wolnostojący, na zrąbki |
| Ilość wózków | 2 szt. |
| Funkcje komory | Suszenie i wędzenie |
| Funkcje komory | Wędzenie tylko dymem |
| Funkcje komory | Parzenie |
| Funkcje komory | Przewietrzanie |
Opis
Dostępna 1 komora.
Zapytaj o to urządzenie
