Komora wędzarnicza Wysocki T-108
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Komory wędzarniczo-parzelnicze |
| Wysokość | 3300 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Długość | 1800 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Ilość wózków | 1 szt. |
| Wózek standardowy (Dł. 1000 mm x Szer. 1000 mm x Wys. 2000 mm) | Tak |
| Funkcje komory | Suszenie i wędzenie |
| Funkcje komory | Wędzenie tylko dymem |
| Funkcje komory | Parzenie |
Opis
Komora wędzarnicza tradycyjna,opalana drewnem sterowana elektronicznie.
Komora doskonale nadaje się do wyrobów o tradycyjnym charakterze i smaku.
Dostępne 2 sztuki
Zapytaj o to urządzenie
