Komora wędzarnicza Nowicki Novotherm
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Komory wędzarniczo-parzelnicze |
| Wysokość | 3000 mm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Długość | 4000 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie komory | Parowe |
| Ilość wózków | 3 szt. |
| Wózek standardowy (Dł. 1000 mm x Szer. 1000 mm x Wys. 2000 mm) | Tak |
| Funkcje komory | Suszenie i wędzenie |
| Funkcje komory | Wędzenie tylko dymem |
| Funkcje komory | Parzenie |
| Funkcje komory | Przewietrzanie |
Opis
NOWICKI NOVOTHERM to specjalistyczna komora wędzarnicza, której technologia jest zoptymalizowana do wymagań klienta. Komorę wyróżnia wysoka wydajność, jakość i nowoczesna technologia. Urządzenia NOWICKI oferują bardzo szeroki zakres generowania pary, dzięki czemu użytkownik bez problemu dostosuje najlepsze parametry wędzenia dla swoich produktów.
Komora Wyposażona jest także w szeroki zakres funkcji tj:
- Suszenie / wędzenie
- Wędzenie tylko dymem
- Parzenie
- Przewietrzenie
Urządzenie mieści w sobie 3 wózki. Komora jest wykonana ze stali nierdzewnej - co zapewnia najwyższą jakość higieny.
Specyfikacja:
Producent: NOWICKI
Model: NOVOTHERM
Typ: Komora wędzarnicza
Wymiary: 3000 x 1750 x 4000 ( mm )
Ilość wózków: 3
Wózek standardowy: TAK, 1000 x 1000 x 2000 ( mm )
Funkcje komory:
- Suszenie / wędzenie
- Wędzenie tylko dymem
- Parzenie
- Przewietrzenie.
