Kocioł warzelny Fessmann NOVA 809
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1100 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie | Gazowe |
Zapytaj o to urządzenie
