Kocioł Stein Autoklav 200 B
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1300 mm |
| Szerokość | 2500 mm |
| Długość | 1400 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 15 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary zbiornika | Ø 500 mm x 690 mm , 450 mm x 850 mm x 950 (Gł. mm x Szer. mm x Dł. mm) |
Zapytaj o to urządzenie
