Kocioł Stein 1200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1170 mm |
| Szerokość | 1755 mm |
| Długość | 1250 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Zasilanie | Parowe, niska para (do 0,5 bar) |
| Wymiary zbiornika | 860 x 1540 x 800 (Gł. mm x Szer. mm x Dł. mm) |
Zapytaj o to urządzenie
