Kocioł gazowy z mieszadłem ścienno obrotowym Groen BH-60
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1700 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 1380 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
