Kocioł Bertschinger 92-300l
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Kotły warzelne / Patelnie |
| Wysokość | 1570 mm |
| Szerokość | 1150 mm |
| Długość | 900 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 11 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Misa | Uchylna nierdzewna |
| Wymiary zbiornika | 800 x 690 (Gł. mm x Szer. mm x Dł. mm) |
Opis
Kocioł warzelniany firmy Bertschinger o pojemności 300 litrów zasilany jest mocą 11 kW. Producent wykonał kocioł ze stali nierdzewnej - co gwarantuje wysoki poziom higieny i niezawodność urządzenia.
Specyfikacja:
Marka: Bertschinger
Typ: Kocioł warzelniany
Wymiary: 1570 x 1150 x 900 ( mm )
Pojemność: 300 l
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Moc: 11 kW
Misa: Uchylna
Wymiary zbiornika: gł. 800 x szer.690 ( mm )
Materiał: Stal nierdzewna / kwasoodporna
Zapytaj o to urządzenie
