Grill kontaktowy Schomaker TC 409-9416
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka termiczna mięsa |
| Rodzaj | Grille |
| Wysokość | 1250 mm |
| Szerokość | 1340 mm |
| Długość | 2400 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 30 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Szerokość taśmy teflonowej: 435 mm
Prześwit: 580 mm x 100 mm
Zapytaj o to urządzenie
