Gilotyna Magurit Fromat 053
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1750 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 2550 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Szerokość robocza 500 mm
Zapytaj o to urządzenie
