Gilotyna do sera Brunner PB400-200
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Krajalnice / Gilotyny do mięsa mrożonego |
| Wysokość | 1250 mm |
| Szerokość | 660 mm |
| Długość | 600 mm |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | dostępne na magazynie |
| Wymiary komory | ø 360 mm |
Zapytaj o to urządzenie
