Formierka do burgerów Stork THV 630
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Formierki / Panierownice |
| Wysokość | 2000 mm |
| Szerokość | 2100 mm |
| Długość | 1000 mm |
| Pojemność | 350 l |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Wymiary form: (4x) Ø 95 mm
Zapytaj o to urządzenie
