Dzielarka do parówek Karl Schnell 362
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 1750 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Długość | 3900 mm |
| Zasilanie | Elektryczne |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Średnica bębna: 700 mm
Zapytaj o to urządzenie
