Dozownica Leonhardt TG1-150
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 2150 mm |
| Szerokość | 1050 mm |
| Długość | 1700 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Sosy, sosy, sałatki z cząstkami do 30x30x30 mm, gulasze,
sałatki delikatesowe, komponenty dań gotowych, takich jak puree ziemniaczane,
marmolady, dżemy, miód itp.
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
