Dozownica Interpac Interdos WK117/07
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Nadziewarki / Dzielarki do parówek |
| Wysokość | 3000 mm |
| Szerokość | 1200 mm |
| Długość | 1200 mm |
| Waga | 400 kg |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Opis
Maszyna dozująca do produktów półpłynnych
Zapytaj o to urządzenie
