Detektor metalu S+S Liquiscan VF+
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Detektory metalu |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 800 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 230V 50Hz 1N |
| Moc całkowita | 0,12 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
Zapytaj o to urządzenie
