Detektor metalu Loma IQ3 MD Conveyor
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Detektory metalu |
| Wysokość | 1400 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Długość | 2300 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 1,2 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Wymiary bramy | 545 mm x 170 mm (Wys.) x (Szer.) mm |
| Szerokość taśmy | 500 mm mm |
Zapytaj o to urządzenie
