Detektor metalu Goring Kerr 2400
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Detektory metalu |
| Wysokość | 1500 mm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Wymiary bramy | 380 x 600 (Wys.) x (Szer.) mm |
| Szerokość taśmy | 580 mm |
Zapytaj o to urządzenie
