Automat Kuter-Mieszałka-Emulsyfikator Karl Schnell FD9 Karl Schnell FD9
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Kutry masarskie |
| Wysokość | 2800 mm |
| Szerokość | 3400 mm |
| Długość | 2600 mm |
| Pojemność | 490 l |
| Wydajność | 4500 kg/h |
| Moc całkowita | 2x95 kW |
Opis
Ta maszyna łączy w unikalny sposób mikser, kuter i emulgator w systemie zamkniętym.
Korzyści są oczywiste:
- oszczędność miejsca dzięki kompaktowej konstrukcji,
- całkowite opróżnienie produktu w misce do cięcia pod próżnią z jednoczesnym mieszaniem i przygotowywaniem,
- stabilny produkt końcowy o powtarzalnej jakości dzięki w pełni automatycznej kontroli procesu,
- możliwość bezpośredniego i pośredniego ogrzewania i chłodzenia,
- możliwość wytwarzania drobnych emulsji i mas podobnych do pasty, a także produktów o drobnych i gruboziarnistych małych kawałkach.
Krótko mówiąc: oszczędność czasu i kosztów dzięki lepszej jakości produktu.
Załączniki
Zapytaj o to urządzenie
