Analizator mięsa - przenośnik śrubowy CFS Multitrack TS
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Higiena, pakowanie i transport |
| Rodzaj | Transportery / Podajniki |
| Wysokość | 2300 mm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 3000 mm |
| Zasilanie | Elektryczne: 400V 50Hz 3N |
| Moc całkowita | 12 kW |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Czas realizacji zamówienia | 2-3 tygodnie |
| Wymiary robocze taśmy | 400 mm |
Zapytaj o to urządzenie
