Weighter Mettler-Toledo 8142
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Scales / Tipplers |
| Height | 150 |
| Width | 1400 mm |
| Length | 1500 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
