Vegetables cutting machine Robert Brunner GR
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 670 |
| Width | 430 mm |
| Length | 670 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 3.3 kw |
| Chamber dimentions | 155 х 95 mm |
Ask for this device
