Vacuum tumbler Vakona ESK 150
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Vacuum Tumblers |
| Height | 1350 |
| Width | 1250 mm |
| Length | 700 mm |
| Capacity | 150 l |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Load | 110 kg |
Ask for this device
