Vacuum packer Supervac GK 289
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Packers |
| Height | 1100 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1000 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Packing system | Interchanging |
| Slat dimentions | 660 mm |
Ask for this device
