Traysealer Mondini E 340 V
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Packers |
| Height | 2200 |
| Width | 850 mm |
| Length | 3100 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber/form dimentions | ( 2x ) 245 x 160 mm |
Ask for this device
