Transporter NN 320 x 1250
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 1100 |
| Width | 600 mm |
| Length | 1250 mm |
| Voltage | Electrical |
| Main material | Stainlees Steel |
| Time of realisation | 2-3 weeks |
| Working belt dimentions | 320 mm |
| Belt material | Synthetic |
Ask for this device
