Transporter Fordertechnik
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 2600 |
| Width | 1200 mm |
| Length | 4000 mm |
| Main material | Stainlees Steel |
| Working belt dimentions | 600 mm |
| Belt material | Synthetic |
Ask for this device
