Steam generator Certuss Junior
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Heat Treatment of Meat |
| Type | Steam generators |
| Height | 1900 |
| Width | 900 mm |
| Length | 1800 mm |
| Efficiency | 600 kg/h |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Galvanized Steel |
Ask for this device
