Slicer Treif CE 1100 EB
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1750 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 2500 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 3,4 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 220 x 240 mm |
Ask for this device
