Slicer Suhner KI-93
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1550 |
| Width | 1100 mm |
| Length | 3000 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2,6 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 240 mm |
Ask for this device
