Slicer Nock CB 495/5KK
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1300 |
| Width | 780 mm |
| Length | 3400 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 1,1 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 200 x 435 mm |
Ask for this device
