Slicer Holac H084-E
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1250 |
| Width | 750 mm |
| Length | 2300 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 85x85x850 mm |
Ask for this device
