Slicer Holac 23/100 C
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1240 |
| Width | 1090 mm |
| Length | 2670 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 4,6 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 1160 mm x 250 mm x 220 mm mm |
Ask for this device
