Slicer Franz Nahrungsmittelmac MST91/400
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1600 |
| Width | 1200 mm |
| Length | 3200 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 3 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 375 mm x 100 mm mm |
Ask for this device
