Slicer Alexanderwerk AWBS 150
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1200 |
| Width | 630 mm |
| Length | 2240 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 150 x 150 mm |
Ask for this device
