Separator with hopper Baader 699
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Separators |
| Height | 2900 |
| Width | 1700 mm |
| Length | 2300 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Drum holes diameter | 3 mm |
Ask for this device
