Screw transporter NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 2100 |
| Width | 1100 mm |
| Length | 2300 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Description
Elevating height : 1150 mm
Tier : 280 mm
Screw diameter : 300 mm
Ask for this device
