Saw Kolbe 310
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Slaughtering Equipment |
| Type | Saw / Pliers |
| Height | 1750 |
| Width | 850 mm |
| Length | 750 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 1,5 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Saw type | Band |
Ask for this device
