Sausage line Handtmann PVLH 228
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Lines |
| Type | Lines |
| Height | 1300 |
| Width | 830 mm |
| Length | 4400 mm |
| Voltage | Electrical |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Lines |
| Type | Lines |
| Height | 1300 |
| Width | 830 mm |
| Length | 4400 mm |
| Voltage | Electrical |
| Main material | Stainlees Steel |